Naše stránky vyžadují ke správnému chodu JavaScript. Prosím povolte si jej ve Vašem prohlížeči.

Sestavte si jídelníček.

2000KCAL je nutriční aplikace, která ohodnotí Váš stravovací plán a navrhne jeho zlepšení v souladu s doporučeními WHO a FAO. Čas strávený s 2000KCAL je investicí do zdraví a sebevzdělání.

FUNKCE

Aplikace 2000KCAL obsahuje tyto funkce

  • Hodnocení jídelníčku a doporučení pro zlepšení
  • Ukládání jídelníčku pro každý den v roce
  • Vyhledávání výživových hodnot desítek tisíců potravin
  • Přidávání vlastních potravin
  • Sledování +60 parametrů vč. vitamínů, minerálů, aminokyselin a GI

PROČ POUŽÍVAT?

Odpovědnost k sobě a druhým

Kvalitní jídelníček je jedním z prvních předpokladů zdravého životního stylu. Dostatek vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek v jídelníčku prospívá Vašim vlasům, pleti, nehtům, kostem a zraku a zvyšuje naši odolnost proti virům, bakteriím, plísním a parazitům. Dobrými stravovacími návyky dokážete lépe předcházet degenerativním chorobám, usnadnit průběh četných onemocnění a celkově zkvalitnit a prodloužit život.

Zdravý životní styl ale není jen soukromou cestou za štěstím. V době, kdy zdravotní stav populace ovlivňuje veřejnou politiku, rozpočty a svobody druhých, péče o vlastní zdraví se stává společenskou odpovědností.

MOŽNOSTI VYUŽITÍ

1. Informované hubnutí

Aplikace 2000KCAL umožňuje v grafech sledovat vývoj Vašeho kalorického příjmu a tělesné hmotnosti. Získáte tak cenný a motivační nástroj pro monitorování Vašeho úspěchu. Hubnutí nemáte pod kontrolou, dokud jej neměříte.

Graf pro program hubnutí
spici dite

2. Během těhotenství

Během těhotenství a kojení stoupají u žen nároky na příjem některých živin; a naopak jiné látky je vhodné omezit, protože by mohly ohrozit zdraví plodu a dítěte. Aplikace proto umožňuje nastavit si program pro těhotné či kojící ženy (v sekci Nastavení), kde ta nejdůležitější specifika budou přehledně zvýrazněna. Nechybí odkazy na příslušné odborné zdroje.

3. Silové sporty

Zejména kulturisté uvítají funkce hodnocení kvality bílkovin a údaje o aminokyselinách. Pro nabývání svalové hmoty mohou využít grafy energetického příjmu a možnost poznamenávat si ke každému dni své postřehy.

Dívka předvádí cvik mrtvý tah
Nahoru